Sylvain Wiltord

futbolista francés

Sylvain Wiltord, nado o 10 de maio de 1974 en Neuilly-sur-Marne, é un ex futbolista francés. Xogaba de dianteiro.

Sylvain Wiltord
Sylvain Wiltord Rennes 081229.jpg
Información persoal
Nome Sylvain Claude Wiltord
Nacido 10 de maio de 1974
Lugar Neuilly-sur-Marne
Altura 173 centímetros
Posición dianteiro

ClubsEditar

Club País Temporadas
Stade Rennais FC   Francia 19911996
RC Deportivo da Coruña   Galicia 19961997
Stade Rennais FC (cedido)   Francia 19961997
FC Girondins de Bordeaux   Francia 19972000
Arsenal FC   Inglaterra 20002004
Olympique Lyonnais   Francia 20042007
Stade Rennais FC   Francia 20072009
Olympique de Marseille   Francia 2009
FC Metz   Francia 2010
FC Nantes   Francia 2011-2012