Liña 1 dos autobuses urbanos da Coruña: Diferenzas entre revisións
Contido eliminado Contido engadido
edición |
engadida imaxe |
||
Liña 2:
== Horarios ==
{| class="wikitable"
|-align=center
|
| '''Primeiro servizo''' <
| '''Primeiro servizo''' <br /> <small>''A: Hospital A. y Lago''</small>
| '''Último servizo''' <
| '''Último servizo''' <br /><small><center>''A: Hospital A. y Lago''</small>
| rowspan=5|[[File:Liña 1 fronte ao hospital Abente y Lago.jpg|250px]]<br />Autobús Liña 1 fronte ao Hospital Abente y Lago
|-bgcolor=LavenderBlush
| '''Laborables'''
Liña 38 ⟶ 36:
! style="background:Red; color:White" | Liña !! style="background:Red; color:White" | Percorrido
|----
|[[Ficheiro:Linea1.jpg|50px]]||Hospital Abente
|----
|[[Ficheiro:Cor1A.jpg|50px]]||Porta Real - A Pasaxe, Santa Gema
|